Suknie ślubne

suknia slubna rundgale-k

Edelweis

Suknie ślubne Edelweis utrzymane są w stylu, podstawą którego są klasyczne spojrzenie na urodę, dojrzałość stylu, proste i czyste formy. Perfekcyjny krój i najwyższa jakość materiałów – kolekcje sukien ślubnych Edelweis zostały stworzone dla kobiet, które chcą podkreślić swoją indywidualność. To wyjątkowe kreacje ślubne, w których każda z pań poczuje się niesamowicie kobieco i magicznie.

suknia slubna milada-2-k

Oksana Mukha

Jest jedną z najlepszych światowych projektantów mody ślubnej. Każda suknia ślubna jej projektu jest prawdziwym dziełem sztuki – ekskluzywne koronki i hafty, ręcznie naszywane kryształowe zdobienia, najmodniejsze fasone i odcienia sukien ślubnych. Szyk, klasa i wyjątkowy wdzięk. Tak w skrócie można opisać kolekcję sukien ślubnych Oksana Mukha.To propozycja dla wymagających kobiet, które cenią sobie luksusowe rozwiązania z najwższej półki.

suknia slubna danka-k

Royaldi

Suknie ślubne Royaldi łączą w sobie tradycje oraz najnowsze trendy mody ślubnej. Zawierają w sobie to, co najważniejsze, czyli szyk i klasę. Ekstrawagancki wizerunek dla odważnych, miękkie linię dla delikatnych – suknie ślubne Royaldi są w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagająnce przedstawicielki płci pięknej. Królewski efekt i szlachetną elegancję podkreślają spektakularne treny. To kreacje ślubne, które zachwycają i nie pozwalają przejść obok siebie obojętnie.

suknia slubna liana-3-k

Eva Grandes

Są suknie o których nic nie trzeba mówić – zobaczyłaś i od razu się zakochałaś. Bajecznie piękne, idealnie leżące na sylwetce, takie właśnie są suknie ślubne zaprojektowane przez Evę Grandes. Każda suknia posiada oryginalną konstrukcję gorsetu, wszyte miseczki push-up, sznurowanie z tyłu i piękne kryształowe zdobienia w pasie. Dzięki temu w tych sukniach ślubnych będziesz wyglądać zjawiskowo i czuć się komfortowo.